رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۵۱:۲۱ ۲۰۲۱/۲۹/۱۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

مورچه های مو خور

khormurchehmou

حشره های گوناگون در طبیعت ممکن است گاهی انسان یا جانوارن را مورد تهاجم قرار دهند. در این میان، برخی از اینها،مانند شپش، موهای سر، عانه یا مژه ها را آلوده می سازند. البته دیده شده افرادی در اثر گزش های پی در پی زنبور عسل، دچار ریزش موی سر شده اند.

قورباغه شیشه ای

قورباغه شیشه ای

قورباغه های شیشه ای بسیار شفاف که می شود قلب آنها را دید. در اعماق جنگل های آمازون قورباغه های وجود دارند که پوست بسیار شفاف و شیشه ای دارند بطوریکه  قلب قرمز، کلیه ها و مثانه آنها از  زیر پوست مشخص است.

قوباغه چشم قرمز

قورباغه چشم قرمز

نام علمی: Agalychnis callidryas طول عمر: ۴ تا ۱۰ سال اندازه: ۲ تا ۳ اینچ (۶ تا ۷.۵ سانتیمتر) مراقبت:  متوسط سبک زندگی: شب زی ( در شب فعال است) اندازه آکواریوم: باید اطمینان حاصل کنید که مخزن اندازه مناسبی داشته باشد. یک آکواریوم کوچک، می تواند برای قورباغه ها بسیار استرس آور باشد.

نحوه نگهداری میگو شیشه ای یا میگو روح

نحوه نگهداری میگو شیشه ای یا میگو روح

نام علمی: Palaemonetes paludosus نام عمومی: میگو شیشه ای یا میگو روح طول عمر: ۱-۲ سال اندازه: ۱.۵ اینج نحوه مراقبت: راحت مشخصات آکواریوم : ظرفیت تقریبا ۲۰ لیتر دما ۱۸-۲۹ درجه سانتیگراد PH: ۶.۵-۸ اگر فیلتر در آکواریوم ندارید، دو هفته یکبار، آب آکواریوم را تعویض کنید.

دلیل اهلی شدن حیوانات وحشی

دلیل اهلی شدن حیوانات وحشی

چطور سگ های تهاجمی تبدیل به حیوانات با نمک و دوست داشتنی می شوند. تحقیقات در مورد دلیل اهلی شدن حیوانات؛ توجه دانشمندان را به طرف ژن ها جلب کرد.

آیا حیوانات گروه های خونی مختلفی دارند

آیا حیوانات گروه های خونی مختلفی دارند

وقتی می خواهند به ما خون تزریق کنند یا رژیم غذایی خاصی براساس پروتئین های بدن ما توصیه کنند؛ باید بدانیم چه نوع گروه خونی داریم. گاهی ضرورت پیدا میکند که به یک حیوان هم خون تزریق کنند. آیا حیوانات هم گروه های خونی متفاوتی دارند؟

حیواناتی که خون آنها قرمز رنگ نیست

حیواناتی که خون قرمز رنگ ندارند

اکثر حیوانات مهره دار خون قرمز رنگ دارند. این رنگ توسط هموگلوبین تولید می شود، پروتئینی که به خون ما کمک می کند تا اکسیژن را توزیع کند. اما بعضی از موجودات خونشان قرمزرنگ نیست. دانشمندان نمی دانند چرا گروهی از خزندگان کوچک به خون سبز نیاز دارند.

اشک تمساح

اشک تمساح

چه چیز باعث شد که ما تمساح را ریاکار بدانیم؟ چرا وقتی کسی خودش را به دروغ غمگین و ناراحت نشان می دهد ما نمی گوئیم اشک سگ آبی یا اشک قزل آلا می ریزه؟ آیا حقیقتا تمساح موجود ریا کاری است؟

نقش پذیری در حیوانات

نقش پذیری در حیوانات

جوجه که دیواره تخم را می شکند و بیرون می آید بلافاصله به دنبال مادر راه افتاده و حرکات او را تقلید می کند. به راستی چگونه فورا با مادر رابطه برقرار کرده و حرکات او را پیروی می کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب