رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۲۱:۰۸ ۲۰۲۲/۲۲/۰۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

محصولات ارگانیک

در مراحل کشت محصولات ارگانیک از کود و سموم شیمیایی سنتتیک شامل انواع آفت کش، قارچ کش، حشره کش، علف کش و غیره استفاده نمی شود و بنابراین از نظر وجود باقیمانده سموم سنتتیک در مقایسه با محصولات کشاورزی رایج از ایمنی بسیار بالاتری برخوردارند.

محصولات تراریخته آری یا نه

 امروزه با شنیدن کلمه تراریخته ناخواسته دچارهراس زیادی می شویم. آیا این هراس واقعی است؟ ژن ها واحدهای تعیین کننده ویژگی های هر جاندار هستند.

تشخیص سرطان با هوش مصنوعی

در تحقیقات مربوط به سرطان، تشخیص زودهنگام و پیش بینی نوع سرطان مهمترین عامل است که می تواند مدیریت بالینی بیماران را تسهیل کند.

روش جدید مقابله با باکتری های مقاوم به آنتی بیوتیک

مقاومت باکتری به آنتی بیوتیک ها منجر به ایجاد ابرباکتری ها شده است که دلیل این مقاومت استفاده خودسرانه و نابجا از آنتی بیوتیک ها در درمان بیماری هایی مانند سرماخوردگی و بعضی آنفولانزاها که ضرورتی بر استفاده از آنتی بیوتیک ندارند و از همه مهمتر استفاده از

ابرباکتری ها

باکتری های مقاوم در برابر آنتی بیوتیک که به ابرباکتری ها شهرت دارند، در حال حاضر یک مشکل بسیار جدی در جهان محسوب می شوند.

باکتری ها دوست ما هستند یا دشمن ما

ما در جهانی بر از باکتری زندگی می کنیم. آنها می توانند از قعر دریاها تا بلندترین قله های آتش فشانی کره زمین، از سطح خاک تا هوا و بر سطح همه اجسام وجود داشته باشند. بدن ما نیز خانه میلیون ها باکتری است که ما با چشم غیرمسلح هرگز قادر به دیدن آنها نیستیم.

پوکی استخوان

پوکی استخوان، یکی از بلایای قرن حاضر و از طرفی یکی از اپیدمی های خاموش عصر کنونی است چرا که فاقد علائم بالینی است. پوکی استخوان یا استئوپروز معمولاٌ بتدریج پیشرفت می‌کند و در ابتدا، هیچ علامتی از خود بروز نمی‌دهد و اولین بار با شکستگی استخوان نمایان می گردد.

دیابت بارداری

دیابت بارداری به اختلال متابولیکی که به دلیل عدم تحمل کربوهیدرات ها طی بارداری ایجاد یا برای اولین بار تشخیص داده شود و منجر به افزایش گلوکز خون گردد، گفته می شود.

تاثیر پارک بر سالمندان

محیط های سالم و سرزنده یکی از ارکان سلامت روانی به خصوص برای سالمندان تلقی خواهد شد؛ چرا که در چنین محیط هایی، سالمندان نه تنها قادرند اوقات فراغت خود را به شکل مفید و اثربخشی طی نمایند، بلکه امکان ارتباطات آنها با دوستان و همکاران سابق به خوبی زمینه سازی شده و خلوت گزی

گردشگری پزشکی

کارشناسان پیش بینی می کنند که صنعت گردشگری در قرن ۲۱ میلادی به سودآورترین صنعت جهان تبدیل خواهد شد. در این میان گردشگری سلامت و زیرمجموعه های آن به دلیل مزیت های رقابتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب