رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۵۶:۰۸ ۲۰۲۲/۰۷/۱۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

سواد ریاضی چیست

سواد ریاضی به معنای توانایی فرد برای صورت بندی کردن مسئله های واقعی به زبان ریاضی و تفسیر آنها در زمینه های متفاوت است. این سواد شامل استدلال کردن و استفاده از مفاهیم، روندها، حقایق و ابزار ریاضی برای توضیح و پیش بینی پدیده های مختلف است.

دانشگاه های نسل سوم

دانشگاه های نسل سوم در حقیقت همان دانشگاه های کارآفرین محسوب می شوند که تکامل یافته دانشگاه های نسل اول و دوم هستند.

مهندسی کانسی

کاسنی واژه ای ژاپنی است و به عنوان روش موفقی در طراحی و اقتصاد مطرح است که به ترجمه و تبدیل احساسات در طراحی محصول می پردازد. اولین بار پروفسور ناگاماچی از عبارت مهندسی احساسات استفاده نمود.

تاثیر ویروس کرونا بر آموزش

ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی در جهان شده است. همه گیری این ویروس دانشگاه ها و دیگر جنبه های نظام آموزشی را نیز در بر می گیرد. این همه گیری موجب تغییر نظام آموزشی به سمت استفاده از فضای مجازی شده است.

کشاورزی دقیق چیست

از جمله علوم و فناوری های نوین مدیریت مزرعه به منظور افزایش بهره وری، کشاورزی دقیق است.

بازاریابی سبز چیست

بازاریابی سبز یا محیطی شامل همة فعالیتهایی است که برای ایجاد و تسهیل مبادلات به منظور ارضای نیازها و خواسته های بشری طراحی می شود؛ طوری که این ارضای نیازها و خواسته ها حداقل آثار مضر و مخرب را روی محیط زیست بگذارد.

علامت پیرچشمی

تغییر فاصله برای بهبود مطالعه علامت پیرچشمی است. در سنین میانسالی، معمولا در دهه چهارم عمر، غالب مردم دچار تاری دید نزدیک، مثلا هنگام مطالعه، خیاطی یا کار با رایانه می شوند و هیچ راهی برای فرار از این مسئله وجود ندارد.

ساخت نانوذرات با عصاره گیاهان

ساخت بیولوژیکی نانوذرات با به کار بردن عوامل زیستی همچون باکتری ها، قارچ ها، اکتینومیست ها، مخمرها، جلبک ها، ویروس ها و گیاهان انجام می شود.

ساخت سبز نانوذرات

امروزه نیاز روزافزونی به استفاده از شیوه های زیست سازگار برای ساخت نانوذرات احساس می شود که منجر به کاهش سمیت ناشی از ساخت شیمیایی و جلوگیری از اثرات مخرب در کاربردهای پزشکی می شود.

ساخت ظروف بسته بندی با ماهی

اغلب پوشش هایی که برای حفظ  و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شوند، از مواد پلاستیکی سنتزی ساخته شده اند. اما به دلایل زیستی، اخیرا توجه به پوشش های با قابلیت زیست تخریب پذیر معطوف گردیده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب