رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۱۶:۵۷ ۲۰۲۱/۲۹/۱۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درمان زگیل تناسلی

زگیل ضایعات خوش خیم حاصل از تکثیر اپیدرم است که توسط ویروس پاپیلوم انسانی ایجاد می شوند. بیش از ۱۵۰ نوع مختلف از ویروس پاپیلوم انسانی وجود دارد که محل های شایع درگیری شامل دست ها، پوست اطراف ناخن، آرنج، زانو و سطح کف پاها می باشد.

شپش سر

شپش سر یک بیماری انگلی شایع در نقاط مختلف جهان است. آلودگی به آن در کودکان شایع‌تر از بالغین است و می‌تواند موجب غیبت از مدرسه شود. مسير انتقال اصلي شپشهاي سر تماس نزديک سر به سر است و در کودکان معمول هنگام بازي منتقل مي شود. انتقال از طريق اشياء نادر است.

انواع کهیر

کهیر از بیماری های شایع پوستی است که با تورم خارش دار و گذرای پوست مشخص می شود. علل ایجاد کننده کهیر طیف وسیعی دارد و عوامل خارجی مثل غذا و دارو و بیماری های داخلی مثل انواع عفونت ها، لوپوس اریتماتو، عوامل هورمونی و حتی بدخیمی ها از جمله لنفوم را شامل می شود.

درمان چین و چروک پوست با اشعه رادیوفرکانسی

چين و چروك، مهم تـرين نشـانه پيـري پوست است و به همين علت، مـداخلات درمـاني بـراي كـاهش آن، موجب چهره جوان ترمـي شـود كـه بـه آن "جـوان سـازي پوست" مي گويند. در حـال حاضـر روش هـاي متعـددي بـراي درمـان چـين و چـــــروك پيشـــــنهاد مـــــي شـــــود.

گیاهانی که برای پوست کاربرد دارند

گياهـان دارويـي زيـادي  هستند كه پتانسيل بـالايي از فعاليـت آنتـي اكـسيداني دارند و اين آنتي اكسيدانها نقش زيادي در مبـارزه بـا راديكالهاي آزاد، كه علت اصلي تغييرات پوستي منفي متعدد هستند، دارند.

در گذشته چگونه از پوست مراقبت می کردند

انسان هميشه براي زيبايي پوست و چهـره خـود و همچنين براي درمان بيمـاريهـاي پوسـتي بـه دنبـال بهترين راهها و درمـانهـاي ممكـن بـوده و روشهـاي مختلف را به كار برده است.

چطور از سرطان پوست جلوگیری کنیم

بر طبق آمار انجمن سرطان آمريكـا، سـرطانهـاي پوستي از شايعترين سرطانها هـستند، زيـرا نيمـي از سرطانها را در آمريكا شامل مي شود كه در دهـه هـاي اخیر در حال افزایش بوده است.

انواع ضدآفتاب ها

ضدآفتاب ها محصولاتی از فرآورده های مراقبت از پوست هستند كه علي رغم دارا بودن جنبـه آرايــشي، يــك نــوع داروي بــدون نــسخه پزشــك می باشند و خوشبختانه امروزه افراد با ميل و رغبت از آنها استفاده مـي كننـد.

طب سوزنی زیبایی صـورت

طب سوزنی زیبایی صـورت بـه مفهـوم اسـتفاده از طب سوزنی در سر، صورت و گردن براي مقاصد زیبایی است. طب سوزنی در رشته‌ی پوست اخیراً به‌ عنوان یکی از روش‌های جوان‌سازی و درمان چین و چروک صورت، تون ماهیچه‌ها و کشسانی آن‌ها ارائه شده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب