رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۳۶:۱۹ ۲۰۲۲/۲۲/۰۵     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

دیفای۲

دیفای به زبان ساده به یک اکوسیستم می گویند که از طریق آن خدمات و محصولات مالی مختلف در شبکه های بلاک چین غیرمتمرکز عمومی در دسترس قرار می گیرند.

لایه های فضاهای متاورسی

متاورس جهان دیجیتالی است که مشاغل و زندگی آیندگان در آن سپری خواهد شد. دنیایی که در آن می توانید با اینترنت به هر کجا که می خواهید سفر کرده و هر چیزی را تجربه کنید علاوه بر این با انجام برخی کارهای ساده، سرگرمی ها و بازی ها به درآمد دلخواهتان برسید.

پاک سازی کامپیوتر از بدافزارها

فرایند پاک کردن بدافزارها از سیستم  ممکن است به نظر ساده بیاید اما با توجه به موضوعات اغوا کننده بسیاری که در دنیای دیجیتال وجود دارد، ممکن است حذف بدافزارها تنها با نصب ساده یک آنتی ویروس ممکن نباشد.

پاک کردن اطلاعات گوشی همراه پیش از فروش

شايد برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید گوشی همراه خود را بفروشید و این ترس را داشته باشید که نکند خریدار بتواند اطلاعات داخل گوشی را بازیابی کند، اطلاعات شخصی که متعلق به شماست، اطلاعاتی مثل عکس ها، فیلم ها، شماره تلفن و غیره.

چاپ زیستی

چاپ زیستی به صورت کلی از دو جوهر استفاده می کند. یکی مواد بیولوژیک است و دیگری هیدورژل که محیطی را مهیا می سازد تا بافت و سلول ها رشد کنند. فناوری مرزشکن دیگر در این گستره، افزودن عروق خونی است که جوهر سوم را توسعه داده است.

چاپگرهای سه بعدی

چاپگرهای سه بعدی امکان تولید طرحی که روی دستگاه مانیتور رایانه به نمایش در می آید را فراهم می آورند. برای این کار چاپگرها لایه های متوالی از مواد را روی یکدیگر می نشاند.

رتبه بندی الکسا

الکسا اینترنت یکی از زیرمجموعه های شرکت بزرگ آمازون است که در آوریل سال ۱۹۹۶ کار خود را آغاز کرد و روز به روز دامنه خدمات و فعالیت خود را در سطح اینترنت گسترش داد و امروزه به عنوان یک منبع مفید از داده های وبگاه های اینترنتی شناخته می شود و می توان گفت امتیاز الکسا بعد

آشنایی با یو پی اس

یو پی اس یا همان منبع تغذیه بدون وقفه، وسیله الکترونیکی است که برای حفاظت بارهای حساس و نیز سیستم های الکترونیکی، مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرد.

آشنایی با عوارض وای فای

تکنولوژی وای فای برای اولین با در سال ۲۰۰۷ به دنیای مجازی معرفی شد و از آن زمان تاکنون محققان هم بیکار ننشسته اند و تحقیقات مختلفی انجام داده اند که نتایج این پژوهش ها تا حدودی شما را متعجب می کند.

آیا هوش ربات ها از انسان ها فراتر می رود

هوش رباتیک مجموعه ای از ترکیب و تحلیل های مختلف شیوه های هوش مصنوعی است که اتخاذ تصمیمات خبره فازی را میسر می کند. هر قدر این گوناگونی بیشتر شود، استنتاج های منطقی بیشتر می شود و رفتارهای هوشمندانه ماشین، به انسان شبیه تر خواهد شد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب