رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۹:۵۴:۵۲ ۲۰۲۳/۰۶/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

کلاه هوشمند غواصی

غواصی فن شناوري در زیر آب است و علاوه بر اینکه کاربردهاي صنعتی، پژوهشی و نظامی دارد، براي ورزش و تفریح هم انجام می شود.

سیستم هوشمند رانندگان

از آنجا که بیش از ۳۰ % تصادفات ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان می باشد لذا با فناوری سیستم هوشمند راننده اقدام به کنترل وضعیت راننده درصورت بروز حالت های نشان دهنده کاهش هوشیاری وی و اخذ تصمیم گیری های صحیح و به موقع، سعی در کنترل خودرو و جلوگیری از وقوع تصادفات می

اینترنت اشیاء در کشاورزی

اینترنت اشیاء گام های بزرگی برداشته و نقش برجسته ای در کشاورزی به منظور بهبود تولید از طریق کاهش هزینه و فراهم سازی امکان نظارت بر مزرعه از راه دور خواهد داشت.

البسه هوشمند

تحقیقات در دانشگاه جورجیا در سال ۱۹۹۶ اولین تلاش برای تولید مادربوردهای قابل پوشیدن یا البسه هوشمند برای قرن ۲۱ است. منسوجات هوشمند ساختارهایی هستند که شرایط محیطی را احساس و نسبت به آنها واکنش نشان می دهند.

کاربرد فناوری نانو در لباس های هوشمند

محققان دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی، پیشرفت های چشمگیری در توسعه روشهای مبتنی بر فناوری  نانو برای لایه های منسوجات هوشمند داشته اند، که نه تنها خواص و کارآیی های اولیه و ایمنی نظامی بدون از دست رفتن سهولت استفاده را

کاربرد اینترنت اشیاء در حمل و نقل

اینترنت اشیا یک ابزار مناسب و کاربردی را برای مدیریت حمل و نقل هوشمند فراهم کرده است، اینترنت اشیا مبادله اطلاعات عبور و مرور وسایل نقلیه را توسط شبکه و به صورت خودکار از طریق سنسورهای تعبیه شده یا از طریق فرمان کاربر به صورت مستقیم انجام می دهد.

اینترت اشیاء

اینترنت اشیا در حوزه ارتباطات و فناوری ایجاد شد و سومین انقلاب در صنعت فناوری اطلاعات است.

وی‌پی‌ان (vpn)

همانطور که می دانید شبکه اینترنت به کلیه کشورها و شهرهای دنیا متصل می باشد و بیش از سه میلیارد کاربر در سراسر دنیا از اینترنت استفاده می کنند. پس نا امن بودن اینترنت یک امر اجتناب ناپذیر می باشد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب