رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۴۲:۳۴ ۲۰۲۴/۲۳/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

فضای خصوصی کودکان

در كلاس هايى كه از طراحى و فضا سازى هدفمند و تأثيرگذار بر رشد جانبى كودكان برخوردار نيستند، بچه ها يا سرگردان اند و يا تنها به فعاليت هاى "معلم محور" مشــغول اند.

چرا کودکان دروغ می گویند

در بین کارهای بدی که کودکان انجام می دهند، دروغ گویی رایج ترین آنها است. اما به نظر می رسد والدین این گناه را فراتر از گناهان دیگر می دانند، اگر بچه ها کاری را انجام داده اند که نباید انجام می دادند، حتی اگر کم اهمیت باشد، باز هم آن را انکار می کنند.

نقاشي زبان كودك

نقاشي زبان كودك است. نقاشي به ما كمك مي كند تا به دنياي دروني و روح كودك پي ببريم؛ بدانيم چه نيازهايي دارد. خورشيد در نقاشی کودک نشانة امنيت، خوشحالي، گرما، قدرت و به قول روانشناسان به معني پدر است.

چطور به کودکان انگلیسی آموزش دهیم

برای آموزش به کودکان نباید عجله کرد و کودکان را خسته کرد در ابتدا جلسات کوتاه و با فاصله زمانی کم بازدهی بیشتری از جلسات طولانی دارد باید کودک را خسته نکرد بلکه به طرق مختلف او را به علاقمند ساخت؛ کودکان سرگرمی را دوست دارند  استفاده از فلش کارت یک روش عالی برای آموزش و

چرا پدرها به حرف کودکان گوش نمی دهند

با توجه به اینکه کودکان از یک طرف، در هیجان زبان آموزی به سر می برند و از سوی دیگر، برای درونی کردن داده های بیرونی کنجکاو هستند، همواره به دنبال گوش هایی برای شنیده شدن هستند.

سه راه برای تشخیص اختلال خواندن کودکان

کودکانی که دچار اختلال در خواندن متن هستند، تمایلی به خواندن ندارند و از آن می گریزند، در تمرکز مشکل دارند، حافظه دیداری و شنیداری شان ضعیف است، در خواندن دچار تردید و گاهی لکنت می شوند، کلمه به کلمه می خوانند، به جای چشم ها، سرشان را تکان می دهند، به علائم نگارشی توجهی

آموزش شیمی با فناوری واقعیت افزوده

یادگیری و آموزش درس شیمی به علت مفاهیم پیچیده، ناملموس و انتزاعی آن اغلب دشوار تلقی می شود. یکی از راه های تسهیل این امر، استفاده از فناوری واقعیت افزوده است. فناوری واقعیت افزوده روشی جدید به منظور ارائه مطالب به صورت سه بعدی است.

نقش پیش دبستانی در بالا بردن مهارت اجتماعی کودکان

کودکان فاقد سطوح بالای مهارت اجتماعی، نه تنها تعامل موفقیت آمیزی با همسالان خود ندارند، بلکه رفتارهای مشکل ساز درونی سازی شده همچون احساس غمگینی، افسردگی و تنهایی و رفتارهای مشکل ساز برون سازی شده مثل پرخاشگری جسمانی یا کلامی، مهار ضعف خلق و بحث کردن با دیگران را نیز تج

اختلال کمبود توجه - بیش فعالی

اختلال کمبود توجه - بیش فعالی یک اختلال شایع است که تقریبا ۵ درصد کودکان در سن مدرسه و همچنین ۲/۵ درصد از بزرگسالان را تحت تاثیر قرار می دهد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب