رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۲۲:۴۲ ۲۰۲۲/۲۲/۰۵     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تدریس ریاضی به روشی نوین

سال ها از روی کار آمدن روش های نوین تدریس می گذرد در حالی که ما هنوز با زنجیری به نام تدریس به دنیایی گره خورده ایم که در نظام های آموزشی پیشرفته، دیگر جایی برای آن وجود ندارد.

چگونه باداستان سرایی کودکانی کارآفرین تربیت کنیم

دوران کودکی دوره ایده آلی برای ایجاد نگرش عمیق در مورد کارآفرینی است. آموزش کودکان برای اتکا به خود، خلاق بودن، استقلال در تصمیم گیری و سخت کوشی در سنین پایین رابطه ای مستقیم با پرورش نگرش و توانمندی های کارآفرینانه در آنها دارد.

عادات نامناسب تغذیه ای کودکان

عادات نامناسب تغذیه ای مجموعه رفتارهایی هستند که غذا دادن به کودک را دشوار ساخته و تعامل مادر و کودک را تحت تاثیر قرار می دهند.

تاثیرات کتاب خوانی بر کودکان

کتاب و کتاب خوانی راهی برای تقویت روحیه کودکان و نوجوانان است. خواندن داستان های مختلف موجب شکل گیری ارزش های گوناگون در ذهن کودک می شود، حساسیت او را رشد داده و احترام به دیگران را در او شکل می دهد.

بازی هایی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان با حفظ محیطی شاد، فعال و عاری از تنش و اضطراب در کودکان فرصت جستجو و کشف مسائل را می دهد زیرا که زبان آموز خود در فرایند یادگیری دخیل می شود و انگیزه های درونی و به دنبال آن امکان بروز خلاقیت در او افزایش می یابد.

آموزش انگلیسی به کمک نقشه مفهومی

كساني كه انگلیسی زبان اول آنها نیست نیازمند تکنیک هایی برای یادگیری بهتر، نگهداری طولانی مدت و کاربرد زبان در موقعیت های جدید هستند. همچنین مربیان شیوه های آموزشی را جستجو می کنند که به فعال شدن دانش آموزان در فرآیند یادگیری زبان و موفقیت بیشتر آنها کمک کند.

بازی هایی برای درمان پرخاشگری کودکان

حرکات موزون به دلیل برخورداری از دو ویژگی حرکت و ضرب آهنگ از اهمیت ویژه ای برخوردارند. حرکت های موزون نشان دهنده احساسات درونی کودک هستند؛ احساساتی که نمی توان آنها را بیان کرد و تنها به وسیله انجام این حرکات توصیف می شوند.

آموزش ریاضی با بازی

شورای ملی معلمان ریاضی در آمریکا و کانادا تاکید کرده اند که بهترین روش آموزش ریاضی آن است که دانش آموزان خودشان به ساخت مفاهیم ریاضی بپردازند. این شورا در آموزش ریاضی به کودکان دبستانی و پیش دبستانی، بر بازی به عنوان روش موثر تاکید کرده است.

چطور چرتکه باعث خلاقیت کودکان می شود

تحقیقات نشان داده است که آموزش چرتکه به دانش آموزان، می تواند خلاقیت آنها را در درس ریاضی بالا برده و دانش آموزانی تربیت کند که از خودکارآمدی برخوردار باشند.

تاثیر اسباب بازی بر کودکان

کودکان در هنگام بازی با عروسک ها، با نقش های بزرگسالان آشنا می شوند، بنابراین خود را به جای عروسک قرار می دهند و گاه نقش مادر، زمانی نقش پدر، خواهر و دیگر افراد دور و نزدیک را ایفا می کنند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب