رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۱۰:۱۵ ۲۰۲۱/۲۹/۱۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

چطور انگیزه کودکان را برای یادگیری زبان افزایش دهیم

از عوامل موثر بر ایجاد عدم انگیزش در زبان آموزان می توان به اضطراب، شرایط محیطی کلاس همانند تاریکی کلاس و چیدمان زشت صندلی ها، ویژگی های خاص بعضی از معلمان همانند پرخاشگری یا سختگیری بیش از حد، عدم وجود امکاناتی همچون تجهیزات بصری و اینترنت اشاره کرد.

درمان لکنت

گفتار، يکي از مهمترين و عيني ترين راههاي ارتباطي و خودابزاري کودک با محيط پيرامونش است. البته اين در صورتي است که اين گفتار، طبيعي، و مانند گفتار ساير همسالان کودک باشد.

علل بروز دیابت بارداری

ديابت بارداري عبارت است از اختلال تحمـل گلـوکز که براي اولين بار در طي بارداري ايجاد يا تشـخيص داده مي شود. اين بيمـاري يـک شـکل بهداشـتي در حـال افزايش در سراسـر دنيـا و يکـي از شـايع تـرين عـوارض حـاملگي اسـت.

ارتودنسی در کودکان

يكي از رشته هاي تخصصي دندانپزشكي كه مي تواند در ايجاد ظاهر خوش آيند و عملكرد مناسب سيستم جونده نقش داشته باشد، ارتودنسي مي باشد. ارتودنسي بخشي از دندانپزشكي است كه به نظارت، هدايت و تصحيح ساختارهاي دنداني و صورتي در حال رشد و يا فاقد رشد اختصاص دارد.

زایمان بدون درد

بسياري از مادران درد زايمان را شديد و غير قابل تحمل گزارش مي دهند. درد و اضطراب زايمان موجب کمبود اکسيژن در جنين شده و متعاقب آن الگوهاي غيرطبيعي ضربان قلب جنين و کاهش نمرهة آپگار نوزاد به وجود مي آيد و اين مسائل سبب افزايش مداخله هاي مامايي و عوارض ناشي از آن مي شود.

مشکلات کم خوابی نوجوانان

با توجه به اینکه خواب حدود یک سوم زندگی هر فرد را تشکیل می دهد، اختلال های چرخۀ خواب- بیداری تأثیر گسترده ای بر زندگی افراد دارد.

چرا اندازه گیری فشار خون کودکان ضروری است

با افزایش وزن در دوران کودکی چه در کشورهای در حال توسعه و چه در کشورهای توسعه یافته مشکلات سلامتی از جمله فشارخون در حال افزایش است. فشار خون سیستمیک به مرور زمان با افزایش سن کودک افزایش می یابد و این افزایش با وزن و قد کودک نیز هم خوانی دارد.

دلایل افسردگی نوجوانان

نوجوانی یک مرحله متفاوت از زندگی است که افراد طی آن، طیفی از فرایندهای بیولوژیکی، روانشناختی و اجتماعی را تجربه کرده و برای نقشها و مسئولیت های بزرگسالی آماده می شوند.

لکنت کودکان

لکنت اختلالی در روانی گفتار و با شیوعی کمتر از %۱است. لکنت ممکن است از ۱۱ ماهگی تا بلوغ شروع شود. اما اکثرا در سنین پیش دبستانی (بین ۲ تا۵ سالگی)، زمانی که ناروانی طبیعی هم در گفتار کودک وجود دارد، آغاز می شود.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب