رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۷:۱۷:۳۸ ۲۰۲۲/۲۲/۰۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

علائم پرخوری عصبی

اختلال پرخوری عصبی یکی از اختلالات خوردن است که علائم آن عبارتند از: دوره های مکرر پرخوری افراطی که دو مشخصه اصلی دارد که در تشخیص بیماری پرخوری عصبی، هر دو مشخصه باید وجود داشته باشند.

قرص ماست

ماست يکي از انواع لبنياتي است که از تخمير شير توسط نوعي باکتري حاصل مي شود. اين مادة لبني سرشار از پروتئين و برخي از انواع ويتامين ب مي باشد. به جز چند تفاوت اندک، شير و ماست ترکيب ويتامين و مواد مشابهي دارند.

خواص کرفس

در ایران، کرفس به طور سنتی برای انواع مختلفی از بیماری ها استفاده می شود. از عصارۀ گیاه کرفس در طب سنتی جهت کاهش دردهای اسپاسمی، مفاصل، سردرد، درد دندان و گوش استفاده می گردد. روغن ضروری از گیاه جدا شده که اثر آرامش بخش روی سیستم اعصاب مرکزی دارد.

اختلال خوردن

اختلال خوردن یکی از مهمترین اختلالات روانی و سومین علت بیماری در افراد جوان بعد از چاقی و آسم می باشد.

خطرات مصرف سبزیجات

سبزیجات و میوه های تازه جزء مواد غذایي ضروری در رژیم غذایي انسان بوده و استفاده از سبزیجات یکي از بهترین راههای دستیابي به زندگي سالم مي باشد.

لاغری با دارچین

استفاده از گیاهان دارویی در تامین بهداشت و سلامت جامعه در جهت پیشگیری و درمان بسیاری از  بیماریها از جمله اختلالات متابولیک و چاقی از اهمیت بسزایی برخوردار هستند.

فواید روغن ماهی

roughanmahi

اسيدهاي چرب امگا - ۳، از چربي هاي بدن انسان مي باشد که به فراواني در ماهي يا روغن ماهي وجود دارند و داراي اثرات بالقوه فراواني در تعديل بيماري هاي مختلف، خصوصا بيماري ديابت قندي هستند.

خطرات مصرف زیاد روغن

roghan

مصرف سرانه بالاي روغن، به خصوص انواع هيدروژنه آن از مهمترين مشكلات تغذيـه در جامعـه امـروز ايـران اسـت  مصرف روغن هاي هيدروژنه كه حـاوي مقـادير بـالاي اسـيد چرب اشباع و نيز ايزومرهاي ترانس است، مي تواند عـوارض مختلفي در بدن ايجاد نمايد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب