رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۰۰:۳۰ ۲۰۲۴/۲۴/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۶ A change for the better

interchange

درس ۱۶ اینترچنج ۱ درباره تغییرات در زندگی است و گرامر آن درخصوص نحوه بیان تغییرات در زمان های مختلف و همچنین افعالی است که بعد از آنها مصدر با to می آید. در ابتدا با تعدادی از تغییرات در زندگی افراد آشنا می شویم.

درس ۱۴ The biggest and best

interchange

درس ۱۴ اینترچنج ۱ درباره جغرافیا است. گرامر این درس در خصوص مقایسه صفات و همچنین نحوه پرسیدن سوال با How است. در ابتدا با بخش های مختلف جغرافیایی آشنا می شویم.

درس ۱۳ May I take your order

interchange

درس ۱۳ اینترچنج ۱ درباره انواع غذاهاست. گرامر این درس درخصوص نحوه درخواست و همچنین کاربرد so, too, neither, either است. در ابتدا با تعدادی از غذاها و منشاء پیدایش آنها آشنا می شویم:

 

درس ۱۲ It really works

interchange

درس ۱۲ اینترچنج ۱ درباره مشکلات سلامتی همانند آنفلونزا، سرماخوردگی و غیره است که چطور آنها را به انگلیسی بیان کنیم و چگونه راه حل هایی برای درمان  این بیماری ها ارائه دهیم.

درس It's a very exciting place۱۱

interchange

درس ۱۱ اینترچنج ۱ در مورد قیدهای که قبل از صفت می آیند و حروف ربطی که جملات را به هم متصل می کنند می باشد. همچنین درباره can و should هم مطالبی بیان شده است. در ابتدا صفاتی با متضاد آنها را یاد می گیریم:

درس ۱۰ Have you ever ridden a camel

interchange

درس ۱۰ اینترچنج ۱ درباره تفریحاتی است که می توان انجام داد و گرامر آن درخصوص حال کامل( ماضی نقلی) و همچنین مقایسه این زمان با گذشته ساده است. در ابتدا با کارهای تفریحی که می توان انجام داد آشنا می شویم:

درس ۹ What does she look like

interchange

درس ۹ اینترچنج ۱ درباره ظاهر افراد همانند نوع مو، بلندی و کوتاهی و سن افراد است. گرامر درس هم درخصوص همین موارد می باشد. در ابتدا با لغاتی در مورد مو، قد و سن آشنا می شویم:

درس ۸ What's your neighborhood like

interchange

درس ۸ اینترچنج ۱ درباره توصیف محله و آدرس دهی مکان های مختلف در یک محله است. گرامر این درس درخصوص there is/are و how many/much است. در ابتدا لغاتی را در مورد مکان های مختلف محله یاد می گیریم.

درس ۷ We had a great time

interchange

درس ۷ اینترچنج ۱ درباره انجام سرگرمی مختلف است و گرامر درس درخصوص زمان گذشته ساده و گذشته فعل be است. در ابتدا با تعدادی از این سرگرمی ها که در اوقات فراغت در ایالات متحده انجام می شود آشنا می شویم:

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب