رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۷:۱۲:۵۳ ۲۰۲۲/۲۲/۰۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

صمیمیت در رابطه زناشویی

هدف اصلی ازدواج ارتباط است، ارتباط به زن و شوهر این امکان را می دهد که با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند و از نیازهای هم آگاهی یابند، روابط زوجین در واقع با هدف ارضای تمام سطوح نیازها صورت می گیرد به همین دلیل است که شایع ترین مشکلی که توسط زوجین ناراضی مطرح می شود،

بیماری های ناشی از ازدواج های نسبی

ازدواج نسبی یکی از عوامل فرهنگی است كه بر رشد طبیعی كودكان موثر است زیرا رشد اولیه انسان تحت كنترل ژنها به وقوع می پیوندد. امروز درمان بیماریهای ژنتیکی یکی از سؤالهای بی جواب علم است. در ایران حدود ۳۸ درصد ازدواجها از نوع ازدواج نسبی گزارش شده است.

زوج زیستی

zojzisti

زوج زيستي در ايران را بايد اساسا محصول فرايند نوگرايي ايراني و گسترش جهاني شدن دانست.

بارداری ناخواسته

bardarinakhaste

حاملگي ناخواسته يا به دليل عدم استفاده و يـا نقـص در استفاده از وسايل پيشگيري از بارداري اتفاق مـي افتـد.

تاثیر ورزش بر فعالیت جنسی

rabetehjensi

نقش هورمون های تیروئیدی به خصوص در تنظیم بلوغ اولیه و رشد بیضه و ادامه فرآیند تولید مثل در مراحل بعدی به خوبی شناخته شده است.

درمان سندرم پیش از قاعدگی با هیپنوتیزم

ghaedegi

سندروم پيش از قاعدگی یک مشکل شایع سلامت در زنان سینین باروری است که به صورت مجموعه ای از علائم فیزیکی، روانی یا رفتاری تظاهر می نماید که در اواخر سیکل قاعدگی ( به طور متوسط ۵-۷ روز قبل از شروع خونریزی) شروع می شود و ۲-۴ روز پس از خونریزی ماهانه به طول می انجامد.

درمان درد قاعدگی

ghaedegi

بسیاری از خانمها در سنین باروری، علائم متفاوتی از اختلالات خلقی- رفتاری و جسمی که با مراحل  سیکل قاعدگی در ارتباط می باشد را تجربه می کنند. علائم حاصل از این سندرم می تواند بر عملکرد خانواده و جنبه های نرمال زندگی تاثیر داشته باشد.

اصلاح سبک زندگی برای جلوگیری از بلوغ زودرس دختران

سن اولین قاعدگی با عوامل مختلفی همچون عوامل ژنتیکی، نژاد، شرایط محیطی، محدودیت رشد داخل رحمی و سابقه پره اکالمپسی مادر، مصرف سیگار و الکل توسط مادر در بارداری، استرسهای روانی در فرد، تک والد بودن، فعالیت فیزیکی، نمایه توده بدنی، وضعیت اقتصادی اجتماعی و تغذیه در ارتباط ا

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب