رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۳۱:۵۳ ۲۰۲۲/۱۲/۰۸     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درمان گام به گام زود انزالی

 با توجه به آنکه اضطراب و استرس نقش اساسی در وقوع انزال زودرس دارد توصیه می شود در اولین گام فرد مبتلا به این اختلال با تغییر سبک زندگی خود استرس ها و تنش های موجود را کاهش دهد.

در رابطه جلوی همسرم خجالت زده می شوم

مردی که به انزال زودرس مبتلاست به طور معمول در هنگام رابطه جنسی، قبل از آنکه دوست داشته باشد و حتی گاهی قبل از هر اقدامی به ارگاسم می رسد و بنابراین ارضای جنسی کمی احساس می کند یا اصلا احساس لذتی نمی کند.

والدین اولین آموزگار جنسی کودکان

سلامت و امنیت جنسی فرزندان از مهمترین و نخستین اولویت های والدین است، مانند محافظت در مقابل آزارها و لمس های جنسی که اکثرا آگاهانه و بعضا ناآگاهانه از طرف دیگران به ویژه بالغین فرزندان ما را تهدید می کند.  در این نقش وظ

آموزش مسائل جنسی به کودکان دو تا یازده ساله

والدین باید از سنین پیش دبستانی و حدود دو تا سه سالگی، آموزش مراقبت های جنسی را به کودکان خود آغاز کنند. والدین باید مهارت نه گفتن را به بچه ها بیاموزند و فضایی فراهم کنند که کودکان حرف هایشان را به آنها بگویند.

چگونه مانع سوء استفاده جنسی کودکان شویم

سوء استفاده جنسی به تدریج شروع می شود و از تماسهای خوب به تماس های مشکوک می رسد. معمولا فردی آشنا در این قضیه درگیر است. البته ممکن است غریبه ها هم به این کار اقدام کنند. معمولا فرد معترض یا متجاوز از کودک می خواهد تا راز او را نگه دارد.

آزار جنسی

آزار جنسی معانی متعددی دارد اما بیشتر به هر گونه تماس جنسی ناخواسته و با اجبار کودکان و نوجوانان توسط فرد دیگر گفته می شود. دوران نوجوانی دورانی بسیار پراسترس و گیج کننده است. تجربه آزار جنسی این استرس را تشدید می کند.

توصیه های طب سنتی برای دوران یائسگی

یائسگی دوره ای از زندگی زنان است که عوارض و پیامدهای آن می تواند منجر به کاهش کیفیت زندگی زنان شود. یائسگی طبیعی، به قطع دایمی قاعدگی ها به دلیل از دست دادن فعالیت فولیکولی تخمدان ها اطلاق می شود که بعد از ۱۲ ماه آمنوره بدون هیچ علت پاتولوژیک و یا فیزیولوژیک رخ می دهد.

صمیمیت در رابطه زناشویی

هدف اصلی ازدواج ارتباط است، ارتباط به زن و شوهر این امکان را می دهد که با یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند و از نیازهای هم آگاهی یابند، روابط زوجین در واقع با هدف ارضای تمام سطوح نیازها صورت می گیرد به همین دلیل است که شایع ترین مشکلی که توسط زوجین ناراضی مطرح می شود،

بیماری های ناشی از ازدواج های نسبی

ازدواج نسبی یکی از عوامل فرهنگی است كه بر رشد طبیعی كودكان موثر است زیرا رشد اولیه انسان تحت كنترل ژنها به وقوع می پیوندد. امروز درمان بیماریهای ژنتیکی یکی از سؤالهای بی جواب علم است. در ایران حدود ۳۸ درصد ازدواجها از نوع ازدواج نسبی گزارش شده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب